Profil školy

Naša základná škola je neplnoorganizovaná škola s ročníkmi prvého stupňa. Komorné prostredie školy umožňuje takmer rodinnú výchovu detí najmä vďaka dobrej atmosfére a výbornému vzťahu učiteľ – žiak – rodič. Priestory našej školy slúžia našim žiakom nielen na vzdelávanie, ale aj na efektívne využívanie voľného času v popoludňajších hodinách. V spolupráci s rodičmi a rôznymi inštitúciami vytvárame optimálne podmienky vo všetkých formách: v pravidelne organizovanej činnosti  (školského klubu detí, v záujmových útvaroch) a v príležitostne organizovanej činnosti (rôzne literárne, výtvarné, matematické, športové súťaže, exkurzie, divadelné predstavenia, výchovné koncerty atd.) Žiaci vydávajú vlastný časopis Slniečkár, v ktorom prezentujú svoje vlastné literárne a výtvarné práce a svojim čitateľom ponúkajú zaujímavé rubriky (doplňovačky, hádanky, atd.).

Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/